|
Age Group |
Bracket |
Boys U11 A |
|
|
Date: |
8/17,8/18,8/21,8/28,9/7,9/8,9/13,9/14,9/15,9/27,9/28,9/29,10/5,10/6,10/11,10/16,10/19,10/20,10/23,10/26,10/27,11/15,11/16 |
|
Venue: |
Merrimack SHAC Rathmell Bent River Homewood Riverchase YMCA SportsBlast
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U11 B |
|
|
Date: |
8/17,8/18,9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/11,10/12,10/13,10/16,10/19,10/22,10/25,10/26,10/27,11/6,11/16,11/23 |
|
Venue: |
Merrimack Trussville Homewood SHAC Riverchase Auburn Sokol North Sokol North A Liberty Park
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U11 C |
|
|
Date: |
8/17,8/18,8/23,8/24,8/25,9/6,9/7,9/8,9/13,9/14,9/15,9/28,9/29,10/11,10/12,10/13,10/26,10/27,11/16,11/17 |
|
Venue: |
Merrimack SHAC Sokol North A Florence Sportsplex Riverchase YMCA Weeks Field
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U12A |
|
|
Date: |
8/17,8/18,8/22,8/30,9/7,9/14,9/15,9/17,9/26,9/28,9/29,10/5,10/12,10/13,10/18,10/19,10/20,10/26,10/27,10/30 |
|
Venue: |
Weeks Field Homewood Riverchase Bent River Auburn Vivian Lee Maddox Sports Complex YMCA Merrimack Trussville
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U12B |
|
|
Date: |
8/17,8/18,8/24,9/7,9/14,9/15,9/21,9/22,9/25,9/29,10/12,10/13,10/16,10/19,10/20,10/25,10/27,11/16,11/17,11/23 |
|
Venue: |
Rathmell Trussville Sokol North A SHAC Trione Park Riverchase AUM Liberty Park
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U12C |
|
|
Date: |
8/17,9/7,9/8,9/13,9/14,9/28,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/26,10/27,11/17,11/23 |
|
Venue: |
Merrimack Homewood Auburn Riverchase Trussville Moody City Park John Hunt
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U12D |
|
|
Date: |
8/15,8/24,8/25,8/28,9/7,9/9,9/14,9/21,9/28,9/29,10/5,10/8,10/12,10/13,10/16,10/19,10/26,11/16,11/23 |
|
Venue: |
Bent River Rathmell Florence Sportsplex Chelsea Park Springville SHAC SportsBlast Sokol North A Trussville Jack Allen Complex Springville First Baptist Church Spirit of America
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U13 |
|
|
Date: |
8/14,8/16,8/17,8/18,8/20,8/23,8/24,8/27,8/28,9/1,9/7,9/8,9/11,9/12,9/13,9/14,9/15,9/18,9/19,9/20,9/23,9/25,9/28,9/29,10/8,10/9,10/10,10/12,10/13,10/17,10/18,10/19,10/20,10/23,10/24,10/25,10/26,10/27,11/5,11/16,11/22,11/23,11/24 |
|
Venue: |
Homewood Weeks Field AUM Rathmell Spirit of America Merrimack SportsBlast Trione Park Sage park SHAC Chelsea Park Jack Allen Complex Alabaster Park Briarwood 119 Trussville Sokol North Auburn Bobby Miller Park Gadsden City HS Wilson Morgan Park Texas Street Independent Methodist School Kiwanis Huntsville
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U14 |
|
|
Date: |
8/10,8/15,8/17,8/18,8/24,8/25,8/31,9/6,9/7,9/8,9/14,9/15,9/17,9/19,9/21,9/28,9/29,10/1,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/12,10/13,10/15,10/19,10/20,10/24 |
|
Venue: |
Sage park Alabaster Park Briarwood 119 Florence Sportsplex Upper Kingston Park Merrimack Weeks Field Opelika Soccer Complex Trussville Homewood Founders Park Chelsea Park Trione Park Gadsden City HS Engel Soccer field Independent Methodist School West Homewood
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U15 |
|
|
Date: |
8/17,8/24,8/29,9/4,9/7,9/8,9/14,9/15,9/17,9/21,9/22,9/27,9/28,9/29,10/5,10/6,10/7,10/12,10/13,10/15,10/19,10/20,10/26,10/27 |
|
Venue: |
AUM Chelsea Park Sokol East Merrimack Sokol North Homewood Auburn SHAC Upper Kingston Park Ft. McClellan Mary Montgomery High School Trione Park RCSC Fort McClellan Liberty Park Bobby Miller Park
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U16 |
|
|
Date: |
8/11,8/13,8/15,8/17,8/18,8/24,8/25,9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/22,9/28,9/29,10/3,10/5,10/6,10/12,10/13,10/18,10/19,10/23 |
|
Venue: |
Merrimack Spirit of America Alabaster Park Briarwood 119 Opelika Soccer Complex SHAC Florence Sportsplex Sokol North Chelsea Park Weeks Field Trione Park Upper Kingston Park Dublin Founders Park Bobby Miller Park Gadsden City HS Jack Allen Complex Engel Soccer field
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U17 |
|
|
Date: |
8/17,8/18,8/31,9/7,9/8,9/14,9/15,9/18,9/19,9/24,9/28,9/29,10/6,10/8,10/10,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27 |
|
Venue: |
Liberty Park Merrimack Sage park SHAC AUM Fort McClellan Dublin Ft. McClellan Founders Park Herin Chandler Family YMCA
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U18/19 |
|
|
Date: |
8/10,8/11,8/17,8/18,8/20,8/24,8/25,8/28,9/7,9/8,9/12,9/13,9/14,9/15,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/10,10/11,10/12,10/13,10/15,10/16,10/19,10/20,10/22 |
|
Venue: |
Sage park Homewood Opelika Soccer Complex Sokol East Trussville SHAC Wilson Morgan Park Merrimack Trione Park Founders Park Herin Chandler Family YMCA Sokol North Springville Ft. McClellan Weeks Field Auburn Upper Kingston Park AUM Dublin Florence Sportsplex Vivian Lee Maddox Sports Complex Liberty Park Jack Allen Jack Allen Complex Springville First Baptist Church
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girl U11A |
|
|
Date: |
8/17,8/18,8/21,9/7,9/11,9/14,9/15,9/20,9/28,10/5,10/6,10/11,10/13,10/19,10/20,10/26,10/27,11/16 |
|
Venue: |
Homewood Rathmell Riverchase Merrimack Liberty Park SHAC
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girl U11B |
|
|
Date: |
8/10,8/16,8/17,8/25,9/6,9/7,9/13,9/14,9/15,9/22,9/27,9/28,9/29,10/1,10/2,10/12,10/13,10/15,10/19,10/25,10/26,10/27,11/15,11/16,11/17,11/23 |
|
Venue: |
Merrimack Trussville Weeks Field Bent River Vivian Lee Maddox Sports Complex YMCA SportsBlast Auburn Rathmell SHAC Homewood Liberty Park John Hunt
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girl U11C |
|
|
Date: |
8/14,8/17,8/18,8/28,9/6,9/7,9/8,9/14,9/15,9/22,9/27,9/28,9/29,10/12,10/13,10/23,10/26,11/16,11/17 |
|
Venue: |
Homewood Rathmell Sokol North A Riverchase Opelika Soccer Complex Weeks Field SportsBlast Spirit of America Dublin Gadsden State Community College Bent River
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girl U11D |
|
|
Date: |
8/10,8/11,8/17,8/24,8/25,9/6,9/7,9/10,9/14,9/15,9/20,9/22,9/28,9/29,10/12,10/13,10/19,10/26,10/27,10/29,11/16,11/17 |
|
Venue: |
Bent River YMCA Springville Merrimack Sokol North A Orchard Baptist Church SHAC Palmer Park - Middle Herin Chandler Family YMCA Liberty Park
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girl U12A |
|
|
Date: |
8/10,8/11,8/17,8/24,9/1,9/7,9/8,9/11,9/14,9/21,9/22,9/28,9/29,10/6,10/12,10/13,10/14,10/19,10/25,10/26,10/27,10/30,11/6,11/13,11/15,11/16,11/17 |
|
Venue: |
Bent River Trussville Merrimack Rathmell SportsBlast Auburn Wilson Morgan Park Riverchase Jack Allen Complex Homewood Spirit of America
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girl U12B |
|
|
Date: |
8/11,8/16,8/17,8/31,9/1,9/7,9/8,9/14,9/15,9/22,9/28,9/29,10/6,10/9,10/12,10/13,10/19,10/20,10/23,10/26,10/27,11/7,11/16,11/17,11/23 |
|
Venue: |
Opelika Soccer Complex Weeks Field Bill Moore Field Homewood Merrimack Arab Vivian Lee Maddox Sports Complex YMCA SHAC Trussville Spirit of America Rathmell Wilson Morgan Park Jack Allen Complex SportsBlast
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U13 |
|
|
Date: |
8/11,8/17,8/18,8/25,9/6,9/7,9/8,9/14,9/15,9/22,9/28,9/29,10/2,10/6,10/8,10/12,10/13,10/15,10/16,10/19,10/20,10/25,10/26,10/27,10/29,11/13,11/15,11/16,11/17,11/23,11/24 |
|
Venue: |
Homewood AUM Rathmell Merrimack Weeks Field Upper Kingston Park Florence Sportsplex Gadsden City HS Herin Chandler Family YMCA Auburn Braham Springs Liberty Park SportsBlast SHAC Wilson Morgan Park Jack Allen Jack Allen Complex Independent Methodist School Trussville
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U14 |
|
|
Date: |
8/10,8/11,8/17,8/18,8/20,8/27,9/5,9/7,9/8,9/10,9/14,9/15,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/19,10/20 |
|
Venue: |
Trussville Spirit of America Homewood Springville Weeks Field Merrimack Gadsden City HS Trione Park Braham Springs YMCA Wilson Morgan Park Springville First Baptist Church
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U15 |
|
|
Date: |
8/16,8/17,8/18,8/25,9/7,9/8,9/14,9/15,9/22,9/27,9/28,9/29,10/6,10/8,10/12,10/13,10/18,10/19 |
|
Venue: |
Sokol East Kenneth Clemons complex SHAC Merrimack Gadsden City HS Sokol North Bobby Miller Park Riverchase Weeks Field
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U16 |
|
|
Date: |
8/18,8/24,8/31,9/1,9/7,9/8,9/9,9/14,9/15,9/22,9/28,9/29,10/5,10/6,10/12,10/13,10/19,10/20,10/21 |
|
Venue: |
Wilson Morgan Park Moody City Park Opelika Soccer Complex Florence Sportsplex Jack Allen Alabaster Park Palmer Park Trione Park Vivian Lee Maddox Sports Complex Weeks Field Trussville Homewood
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U17 |
|
|
Date: |
8/10,8/14,8/17,8/24,8/25,8/28,8/31,9/7,9/8,9/14,9/15,9/18,9/22,9/24,9/28,9/30,10/5,10/7,10/8,10/12,10/13,10/18,10/20 |
|
Venue: |
Trussville Dublin Wilson Morgan Park Founders Park Herin Chandler Family YMCA Jack Allen Upper Kingston Park Spirit of America Independent Methodist School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U18/19 |
|
|
Date: |
8/11,8/17,8/18,8/21,8/25,8/29,9/7,9/8,9/9,9/11,9/12,9/13,9/14,9/15,9/17,9/18,9/22,9/28,9/29,9/30,10/1,10/5,10/6,10/12,10/13,10/16,10/19,10/20,10/26,10/27 |
|
Venue: |
Merrimack Spirit of America Chelsea Park Homewood SHAC Trione Park Wilson Morgan Park Springville Auburn Herin Chandler Family YMCA Palmer Park Liberty Park Upper Kingston Park SportsBlast Briarwood 119 Alabaster Park Jack Allen Complex Hoover Met Springville First Baptist Church
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U10 Birmingham |
|
|
Date: |
8/10,8/16,8/17,8/23,8/24,8/28,8/31,9/7,9/9,9/13,9/14,9/15,9/22,9/23,9/27,9/28,9/29,10/5,10/8,10/9,10/12,10/13,10/16,10/18,10/19,10/20,10/23,10/26,10/28 |
|
Venue: |
Bent River Rathmell Homewood SportsBlast SHAC Pell City Liberty Park Trussville YMCA
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
GU10 Birmingham |
|
|
Date: |
8/16,8/17,8/18,8/23,8/28,8/31,9/7,9/8,9/10,9/13,9/14,9/15,9/18,9/22,9/27,9/28,9/29,10/11,10/12,10/13,10/16,10/19,10/23,10/25,10/26,10/27,11/16,11/17 |
|
Venue: |
Bent River Rathmell SHAC YMCA Gadsden State Community College Homewood Trussville SportsBlast Weeks Field Vivian Lee Maddox Sports Complex
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
|
|
| |
| |
| | |
|